thedry2006

36 South Street
0 Jobs
0 Reviews
53 Views

Employer Description

Jak działa zakład w pokera?

Według PokerScout, Omaha Hi/Lo stanowi prawie 10% ruchu w pokera online. “Omaha Hi/Lo” jest szczególnie najpopularniejszą wersją – rozdzieloną grą z wysokimi i niskimi rękami wygrywającymi. Złożoność posiadania większej liczby opcji sprawia, że Omaha jest atrakcyjna dla poważnych miłośników pokera. Po Texas Hold’em, Omaha jest prawdopodobnie następnym najczęściej rozgrywanym wariantem pokera dzisiaj. Gracz otrzymuje 4 karty zamiast 2 i musi użyć dokładnie 2 wraz z 3 kartami wspólnotowymi, aby uzyskać najlepszą pięciokartową rękę.

Włosy i płatki są złe. Po raz pierwszy pojawił się w latach trzydziestych. Najniższa możliwa wygrana 5-kartowa. Bądź przygotowany do częstej zmiany biegów w tym szybkim formacie Wielkie festiwale gier mieszanych, takie jak Poker Player’s Championship, zyskały na popularności. Używanie różnych umiejętności sprawia, że rozgrywka jest ekscytująca. “Razz odwraca poker na głowie w zabawny sposób, wyzwanie, aby myśleć wstecz i zrobić najgorsze ręce, które możesz.” – Profesjonalny gracz Daniel Negreanu Mixed Games.

Wielu miłośników pokera cieszy się mieszanymi formatami gier, które obracają się przez wiele wariantów, takich jak Stud, Omaha i No-Limit Hold’em. Dlatego ważne jest, aby być świadomym swojej stack. Tak więc, jeśli masz 5 czerwonych żetonów, a ktoś inny ma 5 białych żetonów, to zarówno twoje stosy będą wynosić 10, a jego wola 25. Gdy chodzi o rundę zakładów, liczy się tylko twój stos.

Jeśli wybierają pięć kart, które tworzą ich najlepszą rękę, to wygrywają nagrodę, która jest połową potu, w przeciwnym razie przegrywają. Po tym, jak oboje działacie, zwycięzca rundy zakładów wybiera, które karty zostaną odwrócone. Po rozpoczęciu rundy zakładów wybierasz, kto idzie pierwszy, a pierwsza osoba, która działa, płaci połowę zakładu, podczas gdy druga osoba musi zapłacić podwójnie. W Omaha rozdajesz pięć kart twarzą w twarz.

Zaletą jest to, że możesz wygrywać częściej niż przegrywasz, ale wadą jest to, że możesz stracić częściej niż wygrywasz. Razz jest podobny do High Card Split, z wyjątkiem użycia tylko trzech kart w każdej ręce. W tym przykładzie najsilniejsza ręka to Q9, a jesteś pewien, że wygrasz rękę. Jeśli twój przeciwnik ma rękę podobną do 88, masz świetną rękę i możesz wygrać rękę, hierarchiapoker.com wywołując losowanie, takie jak 99. 8 jest kluczową kartą, ponieważ albo pogorszy twoją rękę, albo ją poprawi.

W górnej dłoni można złożyć bez żadnych problemów. Musisz tylko zadzwonić z KJ, JJ, 88 lub 99, a twoja ręka jest najgorsza w tym zakresie. Nie jesteś zaniepokojony tym, co robi twój przeciwnik, i masz nadzieję, że twój przeciwnik złoży się z 8-wysoką ręką. Prawdopodobnie wygrasz wszystkie te ręce. Twoje szanse na zwycięstwo wzrosły. Co to znaczy podwoić się w pokera? Kiedy podwoisz w pokera, stawiasz dwa razy więcej niż twój oryginalny zakład.

Be the first to review “thedry2006”

Your Rating for this listing